Вантажна шина BOTO BT219 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT219 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 150 K 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT219 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 11 →Boto BT219 (рульова вісь) 295/60 R22.5 150/147K | 10 268 грн. |
Boto BT219 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 18PR | 9 198 грн. |
Вантажна шина BOTO BT219 (рульова) 295/60R22.5 150/147K | 9 266 грн. |
Вантажна шина BOTO BT219 (рульова) 295/60R22.5 150/147K | 9 179 грн. |
BOTO Вантажна шина BOTO BT219 (рульова) 295/60R22.5 150/147K | 9 396 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації BOTO BT219 295/60 R22.5 150K
Ціни на BOTO BT219 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
BOTO BT219 295/60 R22.5 150K | від 8 611 грн. | 11 пропозицій | ||
BOTO BT219 315/60 R22.5 152L | від 9 592 грн. | 6 пропозицій |