Набір інструментів Bort BTK-65 (91279187)
Відео 1Фото 6 |
Bort BTK-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bort BTK-65
Набір ручного інструменту BORT BTK-65 (91279187) | 2 099 грн. |
Набір інструментів Bort 65 предмета в 1 (BTK-65) | 2 155 грн. |
Набір ручного інструменту Bort 65 предметів в 1 (BTK-65) | 2 334 грн. |
Набір ручного інструменту Bort BTK-65 в кейсе 65 предметів | 2 260 грн. |
Набір ручного інструменту Bort BTK-65 | 2 268 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →