Набір інструментів Sigma 6003741
Фото 5 |
Sigma 6003741 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6003741
Усі ціни 13 →Sigma набор насадок торцевых и биты ¼" ½" 72шт CrV (6003741) | 2 035 грн. |
Набір інструментів Sigma 1/4" 1/2" 72шт (6003741) | 2 093 грн. |
Sigma Sigma 72 шт. Cr-V (6003741) | 2 093 грн. |
Набор инструментов Sigma (6003741) | 2 093 грн. |
Набір інструментів Sigma насадок торцевих та біт 1/4", 1/2" 72шт CrV mid ( | 2 093 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6003741:
- 1/2"
- Торцеві головки: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27 мм
- 1/4"
- Торцеві головки: 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 мм
- Біти: SL 4, 5.5, 7; PZ 0, 1, 2, 3; PH 0, 1, 2, 3; HEX 3, 4, 5, 6, 8, 1/8, 9/64, 5/32, 3.16, 7/32, 1/4, 5/16; Torx 8, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40; Spline 6, 8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →