Набір інструментів Intertool Storm ET-8082
Фото 7 |
Intertool Storm ET-8082 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm ET-8082
Усі ціни 15 →Набір інструментів Intertool Storm ET-8082 82шт | 2 099 грн. |
Набор инструментов Intertool Storm 1/2" 1/4" (ET-8082) | 2 081 грн. |
Набір інструментів Intertool STORM 1/2" 1/4" 82шт (ET-8082) | 2 249 грн. |
Intertool Intertool ET-8082 | 2 499 грн. |
Набір інструментів 1/2" & 1/4", 82 од., Cr-V STORM INTERTOOL ET-8082 | 2 499 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →