Набір інструментів Intertool ET-6082SP
Фото 3 |
Intertool ET-6082SP |
|
Інструменти в наборі ET-6082 виготовлені з хром-ванадієвої сталі, в наборі ET-6082SP із загартованої інструментальної вуглецевої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6082SP
Усі ціни 19 →Набір інструментів Intertool ET-6082SP 82шт | 1 989 грн. |
Набор инструментов Intertool ET-6082SP | 1 695 грн. |
Комплект інструментів Intertool 82 предмета (ET-6082SP) | 1 799 грн. |
Intertool Intertool ET-6082SP 128903 | 1 999 грн. |
Набор инструментов 1/2 & 1/4; 82ед INTERTOOL ET-6082SP | 1 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool ET-6082SP:
- Інструменти виготовлені із загартованої інструментальної вуглецевої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →