Подрібнювач відходів Bort Titan 5000 Control (93410259)
Відео 2Фото 6 |
Bort Titan 5000 Control |
|
Запуск з пульта ДУ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bort Titan 5000 Control
Подрібнювач харчових відходів Bort TITAN 5000 Control (93410259) | 6 599 грн. |
Измельчитель пищевых отходов BORT TITAN 5000 CONTROL | 7 164 грн. |
Подрібнювач харчових відходів Bort Titan 5000 Control | 6 700 грн. |
Измельчитель пищевых отходов BORT Titan 5000 Control | 6 949 грн. |
Подрібнювач харчових відходів BORT Titan 5000 Control | 7 164 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bort Titan 5000 Control
Ціни на Bort Titan 5000 Control |
---|---|---|---|---|
Bort Titan 4000 Control | від 6 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Bort Titan 5000 Control | від 6 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Bort Titan Max Power FullControl | від 7 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →