Подрібнювач відходів In-Sink-Erator Model 46
Відео 3Фото 7 |
In-Sink-Erator Model 46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог In-Sink-Erator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі In-Sink-Erator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити In-Sink-Erator Model 46
Усі ціни 29 →In-Sink-Erator Model 46 | 7 299 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR ISE 46 | 6 999 грн. |
Подрібнювач харчових відходів IN-SINK-ERATOR ISE 46 | 7 299 грн. |
Подрібнювач харчових відходів In-Sink-Erator Model 46 | 6 706 грн. |
In-Sink-Erator Model 46-2 офіційна гарантія | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →