Підсилювач Bosch PRS-2P250
Bosch PRS-2P250
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Всі характеристики
Характеристики PRS-2P250
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PRS-2P250
Усі ціни 6 →Підсилювач Bosch 2х250 Вт (PRS-2P250) | 178 334 грн. |
Підсилювач Bosch 2х250 Вт (PRS-2P250) PRS-2P250 | 192 032 грн. |
Bosch Трансляционный усилитель мощности PRS-2P250 | 191 599 грн. |
Bosch Підсилювач Bosch 2х250 Вт (PRS-2P250) PRS-2P250 | 192 032 грн. |
Підсилювач потужності BOSCH PRS-2P250 (2X250 Вт) | 219 195 грн. |
Підсилювач Bosch 2х250 Вт (PRS-2P250) | 248 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →