Кухонний ніж Boska Oslo 320233
Boska Oslo 320233 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boska Oslo 320233
Ніж для мякого сиру Boska Oslo (BSK320233) | 440 грн. |
Нож для мягкого сыра Boska Oslo BSK320233 320233 | 379 грн. |
Ніж для м'якого сиру BOSKA Oslo BSK320233 | 360 грн. |
Нож для мягкого сыра Boska Oslo (BSK320233) 320233 | 352 грн. |
Нож для мягкого сыра Boska Oslo (BSK320233) 320233 | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →