Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23866/106
Фото 3 |
Tramontina Ultracorte 23866/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23866/106
Усі ціни 18 →Ніж Tramontina Ultracorte для сиру 15.2 см (23866/106) | 497 грн. |
Нож Tramontina Ultracorte для сыра 15.2 см (23866/106) | 497 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE (23866/106) 23866/106 | 603 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Ultracorte Cheese 152 мм (23866/106) 23866/106 | 407 грн. |
Tramontina ULTRACORTE (23866/106) 23866/106 | 522 грн. |
ще 13 пропозицій
Зручно тримати (пластикова ручка), гостре лезо, при нарізанні сир не прилипає не виявлено Ishtvan: користуюся Tramontina Ultracorte 23866/106 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →