Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7861
Фото 9 |
Victorinox Swiss Classic 6.7861 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7861
Усі ціни 12 →Нож для сыра Victorinox SwissClassic Cheese and Sausage красный 6.7861 | 351 грн. |
Victorinox (6.7861) SwissClassic Cheese & Sausage 11см хвиль. червоний | 334 грн. |
Victorinox (6.7861) SwissClassic Cheese&Sausage 11см волн. красный | 334 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic Cheese & Sausage 6.7861 | 351 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Cheese&Sausage 6.7861 | 344 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Classic 6.7861:
- Вага — 29 г
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7861
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7861 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7861 | від 323 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7863 | від 334 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →