Кухонний ніж TESCOMA Presto 863018
TESCOMA Presto 863018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863018
Ніж для сиру Tescoma PRESTO, 14 см 863018 | 269 грн. |
Ніж для сиру Tescoma Presto 14 см (863018t) | 269 грн. |
Ніж для сиру PRESTO 14 см TESCOMA (863018) | 296 грн. |
Ніж для сиру PRESTO, 14 см . Tescoma 863018 | 269 грн. |
Ніж для сиру Tescoma Presto 14см 863018 | 269 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →