Прасувальна дошка Brabantia Spring Bubbles 134401
Brabantia Spring Bubbles 134401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Spring Bubbles 134401
Гладильная доска Brabantia Spring Bubbles 134401 | 7 857 грн. |
Brabantia Deska Do Prasowania B 124X38Cm Spring Bubbles System Perfect Flo | 7 667 грн. |
Brabantia Deska Do Prasowania B 124X38Cm Spring Bubbles System Perfect Flo | 7 854 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →