Прасувальна дошка Joseph Joseph 50005
Відео 1Фото 6 |
Joseph Joseph 50005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joseph Joseph 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joseph Joseph.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joseph Joseph 50005
Усі ціни 13 →Дошка для прасування Joseph Joseph з підвісним механізмом, сірий (50005) | 7 755 грн. |
Прасувальна дошка Joseph Joseph Laundry 130х38х8,5 см сіра | 7 755 грн. |
Прасувальна дошка Joseph Joseph Glide EasyStoring 50005 | 7 736 грн. |
Joseph Joseph Składana Deska Do Prasowania Ubrań Glide Easystoring Szara ( | 6 478 грн. |
Joseph Joseph 50005 | 7 755 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →