Прасувальна дошка Joseph Joseph 50027
Відео 1Фото 6 |
Joseph Joseph 50027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joseph Joseph 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joseph Joseph.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joseph Joseph 50027
Усі ціни 9 →Прасувальна дошка Joseph Joseph Glide Compact (50027) | 8 400 грн. |
Joseph Joseph Glide Compact 131 X 96 Cm Deska Do Prasowania Stalowa (50027 | 6 109 грн. |
Дошка для прасування Joseph Joseph 50027 | 8 400 грн. |
Прасувальна дошка компактна JOSEPH JOSEPH Glide Compact (50027) | 8 400 грн. |
Дошка прасувальна компактна Joseph Joseph Glide Compact (50027) | 8 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →