Автохолодильник Brevia 22815
Фото 10 |
Brevia 22815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia 22815
Усі ціни 9 →Портативный холодильник BREVIA 65L (Компрессор LG) (22815) 174574 | 18 162 грн. |
Холодильник автомобильный Brevia 65л (компрессор LG) 22815 22815 | 17 657 грн. |
Холодильник автомобільний Brevia 65л (компресор LG) (22815) 22815-Brevia | 18 323 грн. |
Холодильник автомобільний Brevia 65л (компресор LG) 22815 L22815 | 16 891 грн. |
Портативний холодильник Brevia 65 л Компресор LG (22815BR) | 18 323 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →