Автохолодильник Brevia 22720
Фото 12 |
Brevia 22720 |
|
Пам'ять останніх налаштувань температури. Два режими охолодження: MAX (швидке охолодження), ECO – охолодження з низьким енергоспоживанням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia 22720
Автомобильный холодильник Brevia 30 л (22720) 167106 | 9 551 грн. |
Холодильник автомобильный Brevia 30л 22720 | 9 774 грн. |
Холодильник автомобільний Brevia 30л 22720 L22720 | 9 410 грн. |
Портативний холодильник Brevia 30 л (22720BR) | 9 522 грн. |
Модификації Brevia 22720
Ціни на Brevia 22720 |
---|---|---|---|---|
Brevia 22720 | від 9 410 грн. | 4 пропозиції | ||
Brevia 22730 | від 9 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Brevia 22740 | від 10 623 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →