Мотошина Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57V
Відео 4 | Товар застарів 9 171 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: V; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57V
Ціни на Bridgestone Battlax BT-45 100/90 -19 57V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-45 3.5 R18 56H | від 5 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 4 R18 64H | від 6 361 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 90/90 R21 54H | від 6 013 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 100/90 R19 57V | від 8 478 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 R16 52S | від 5 840 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/70 R17 54H | від 11 055 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/90 -17 60H | від 7 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax BT-45 110/90 R17 60H | від 6 402 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 120/70 R17 58H | від 6 184 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 120/80 R16 60V | від 10 416 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/70 R18 67V | від 8 077 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-45 140/80 R17 69V | від 7 020 грн. | 4 пропозиції |