Мотошина Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H
Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H
Шини Bridgestone G-709 130/70 R18 63H | 7 188 грн. |
Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H 77270 | 6 541 грн. |
Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H | 8 510 грн. |
Покришка Bridgestone EXEDRA G709 130/70R18 63H TL (2814173) | 8 490 грн. |
Bridgestone Exedra G709 130/70 R18 63H | 6 930 грн. |
Відеоогляди