Мотошина Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Відео 3Фото 13 |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W 110/70 R 17 " 54 W 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 18 " 58 W 110/80 R 19 " 59 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 140/70 R 18 " 67 V 150/70 R 17 " 69 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 B 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Усі ціни 8 →Летние шины Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 ZR17 55W 10021552 | 5 834 грн. |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W TL 19619 | 6 254 грн. |
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W | 7 938 грн. |
Покришка Bridgestone BATTLAX T32 120/60ZR17 55W TL (2839680) | 7 485 грн. |
Покришка Bridgestone T32F 120/60 ZR17 55W TL (2798409) | 7 550 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W
Ціни на Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/70 R17 54W | від 5 090 грн. | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58V | від 6 467 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R18 58W | від 5 582 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 110/80 R19 59V | від 6 510 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/60 R17 55W | від 5 834 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R17 58W | від 6 467 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R18 59W | від 6 579 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 120/70 R19 60W | від 6 441 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 140/70 R18 67V | від 6 718 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 150/70 R17 69W | від 7 329 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R17 69W | від 7 803 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/60 R18 70W | від 7 944 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 160/70 R17 73W | від 7 893 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 170/60 R17 72W | від 7 893 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 180/55 R17 73W | від 7 893 грн. | 13 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/50 -17 73W | від 7 930 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/50 R17 73W | від 8 738 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Sport Touring T32 190/55 R17 75W | від 8 953 грн. | 5 пропозицій |