Мотошина Bridgestone BattleCross X30 80/100 -21 51M
Відео 4Фото 1 | Товар застарів 3 070 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 80; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 21; Індекс швидкості: M; |
Bridgestone BattleCross X30 80/100 -21 51M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone BattleCross X30 80/100 -21 51M
Ціни на Bridgestone BattleCross X30 80/100 -21 51M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone BattleCross X30 70/100 -19 42M | від 2 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone BattleCross X30 70/100 R19 42M | від 3 295 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 90/100 -21 57M | від 3 572 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 90/100 R16 52M | від 3 118 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 100/90 R19 57M | від 4 645 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 100/100 R18 59M | від 4 370 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 110/90 R19 62M | від 14 547 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone BattleCross X30 110/100 R18 64M | від 5 375 грн. | 4 пропозиції |