Мотошина Bridgestone Molas ML50 130/70 -12 49L
Відео 2 | Товар застарів 2 183 грн. Призначення: скутер; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 12; Індекс швидкості: L; |
Bridgestone Molas ML50 130/70 -12 49L 90/90 B 10 " 90/90 R 10 " 50 J 50 J 100/80 B 10 " 53 J 100/80 R 10 " 53 J 110/80 B 10 " 58 J 110/80 B 12 " 110/80 R 10 " 51 J 58 J 110/80 R 12 " 51 J 120/70 B 12 " 51 L 120/80 B 12 " 54 J 120/80 B 12 " 55 J 120/90 B 10 " 56 J 120/90 B 10 " 57 J 130/60 B 13 " 130/60 R 13 " 53 L 53 L 130/70 B 10 " 52 J 130/70 B 12 " 49 L 130/70 B 12 " 130/70 R 10 " 56 L 52 J 130/70 R 12 " 56 L 130/90 B 10 " 61 J 140/60 B 13 " 140/60 R 13 " 57 L 57 L 140/70 B 12 " 60 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Molas ML50 130/70 -12 49L
Ціни на Bridgestone Molas ML50 130/70 -12 49L |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Molas ML50 90/90 R10 50J | від 5 133 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Molas ML50 110/80 R10 58J | від 1 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Molas ML50 110/80 R12 51J | від 2 504 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Molas ML50 130/60 R13 53L | від 2 876 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Molas ML50 130/70 R10 52J | від 2 727 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Molas ML50 130/70 R12 56L | від 2 434 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Molas ML50 140/60 R13 57L | від 2 931 грн. | 4 пропозиції |