Тепловий насос BWT HI-HC 132 13 кВт
Фото 3 | Очікується у продажу 116 800 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: для басейну; Рекомендований об'єм басейну: 55; Комплектація: зовнішній блок (моноблок); Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 13.2; Макс. потужність охолодження: 5.5; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 1.87; Компресор: При t°C зовнішній: 26 |
BWT HI-HC 132 13 кВт |
|
Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє керувати тепловим насосом за допомогою смартфона. Насос має керамічне покриття для захисту від ультрафіолету. Рекомендований об'єм басейну від 25 до 45 м³.
Під час роботи при мінусовій температурі сильно знижується ефективність, рекомендований температурний діапазон від 0° до 43 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BWT HI-HC 132
Ціни на BWT HI-HC 132 |
---|---|---|---|---|
BWT HI-HC 66 6 кВт | від 52 714 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 150 15 кВт | від 112 608 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 177 17 кВт | від 126 276 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 204 20 кВт | від 143 861 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 270 27 кВт | від 189 026 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 273 27 кВт | від 189 026 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 358 35 кВт | від 245 616 грн. | 1 пропозиція |