Тепловий насос Fairland InverX 26 10 кВт
94 505 грн. Купити! Тепловий інверторний насос для басейну Fairland InverX 26 (10.5 кВт)Маркетплейс: Rozetka.ua AquabutikЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Fairland InverX 26 10 кВт |
|
Тепловий насос призначений для обігріву води в басейні. Має моноблочну конструкцію, рекомендований об'єм води від 20 до 40 м³.
Доступно Wi-Fi управління через додаток Fairland Smart Pool.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fairland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fairland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fairland InverX 26
Ціни на Fairland InverX 26 |
---|---|---|---|---|
Fairland InverX 26 10 кВт | від 94 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 36 13 кВт | від 130 708 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 46 17 кВт | від 146 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 56 21 кВт | від 192 167 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 66 26 кВт | від 216 767 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 80t 32 кВт | від 239 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Fairland InverX 110t 40 кВт | від 286 016 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →