Тепловий насос BWT HI-HC 66 6 кВт (125252276)
Фото 3 | 52 714 грн. Купити! Тепловой насос BWT Inverter Horizontal HI-HC 66 125252276Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
BWT HI-HC 66 6 кВт |
|
Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє керувати тепловим насосом за допомогою смартфона. Насос має керамічне покриття для захисту від ультрафіолету.
Під час роботи при мінусовій температурі сильно знижується ефективність, рекомендований температурний діапазон від 0° до 43 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BWT HI-HC 66
Ціни на BWT HI-HC 66 |
---|---|---|---|---|
BWT HI-HC 66 6 кВт | від 52 714 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 150 15 кВт | від 112 608 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 177 17 кВт | від 126 276 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 204 20 кВт | від 143 861 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 270 27 кВт | від 189 026 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 273 27 кВт | від 189 026 грн. | 1 пропозиція | ||
BWT HI-HC 358 35 кВт | від 245 616 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →