Поверхневий насос Calpeda NM 50/20S/B
Товар застарів 57 222 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 78000; Макс. напір (м): 60; Висота всмоктування (м): 7; Потужність двигуна (Вт): 15000; Клас захисту (IP): 54; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: чавун; Габарити (мм): 720x360x265 |
Calpeda NM 50/20S/B продуктивнівідцентровий 22 м 25 м 30 м 36 м 40 м 47 м 13.2 м³/год 15 м³/год 38 м 13 м 15 м³/год 15 м³/год 18 м 23 м 16.8 м³/год 30 м 16.8 м³/год 36 м 16.8 м³/год 45 м 16.8 м³/год 58 м 24 м³/год 24 м 27 м³/год 42 м 27 м³/год 55 м 33 м³/год 14 м 37.8 м³/год 39 м 37.8 м³/год 37.8 м³/год 50 м 55 м 39 м³/год 18 м 39 м³/год 23 м 42 м³/год 42 м³/год 22 м 24 м 42 м³/год 29 м 42 м³/год 60 м 42 м³/год 61 м 42 м³/год 48 м³/год 90 м 37 м 66 м³/год 16 м 69 м³/год 69 м 69 м³/год 72 м³/год 81 м 20 м 75 м³/год 78 м³/год 48 м 24 м 78 м³/год 48 м 78 м³/год 55 м 78 м³/год 55 м 78 м³/год 81 м³/год 60 м 27 м 81 м³/год 31 м 81 м³/год 39 м 84 м³/год 57 м 120 м³/год 21 м 120 м³/год 26 м 132 м³/год 33 м 132 м³/год 37 м 132 м³/год 44 м 132 м³/год 50 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda NM 50/20S/B:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- У моделях з маркуванням B-NM, B-NMS — корпус і робоче колесо виготовлені з бронзи. Вага і габарити при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
Модификації Calpeda NM 50/20S/B
Ціни на Calpeda NM 50/20S/B |
---|---|---|---|---|
Calpeda NM 32/12FE | від 21 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/12AE | від 23 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/16BE | від 27 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/16A/A | від 31 284 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/20C/A | від 37 981 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/20A/A | від 43 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/12SE | від 25 804 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20C/A | від 44 687 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20AR/A | від 60 741 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12F/A | від 24 596 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20B/A | від 60 741 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12C/A | від 27 109 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16C/B | від 32 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12A/B | від 29 512 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16B/B | від 36 193 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20A/A | від 66 057 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16A/B | від 42 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12F/B | від 33 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12D/B | від 37 402 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12A/B | від 42 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12S/B | від 42 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/16B/B | від 59 533 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/16A/B | від 64 510 грн. | 1 пропозиція |