Поверхневий насос Calpeda MXHM 205/A
Calpeda MXHM 205/A відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda MXHM 205/A:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель MXH 205/A — оснащена трифазним двигуном. Вага насоса становить при цьому 11.5 кг
Модификації Calpeda MXHM 205/A
Ціни на Calpeda MXHM 205/A |
---|---|---|---|---|
Calpeda MXHM 202E | від 12 612 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 203E | від 13 530 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 204/A | від 17 058 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 205/A | від 19 087 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 402E | від 14 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 403/A | від 19 522 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 404/A | від 21 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 406 | від 30 153 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 802/A | від 23 195 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 803 | від 27 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 804 | від 29 187 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →