Поверхневий насос Calpeda MXHM 803
Calpeda MXHM 803 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda MXHM 803:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель MXH 803 — оснащена трифазним двигуном. Вага насоса становить при цьому 15.8 кг
Модификації Calpeda MXHM 803
Ціни на Calpeda MXHM 803 |
---|---|---|---|---|
Calpeda MXHM 202E | від 10 310 грн. | 3 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 203E | від 11 060 грн. | 3 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 204/A | від 17 058 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 205/A | від 19 087 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 402E | від 11 810 грн. | 3 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 403/A | від 15 958 грн. | 3 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 404/A | від 21 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXHM 406 | від 26 544 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 802/A | від 19 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 803 | від 22 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXHM 804 | від 23 898 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →