Велосипед Cannondale Topstone Carbon 4 2023 frame M (SKE-51-21)
Фото 3 |
Cannondale Topstone Carbon 4 2023 frame M |
|
Cannondale Wheel Sensor.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone Carbon 4 2023 frame M
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 4 (2023) smoke black M (170-185 с | 112 800 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE Carbon 4 28" рама M 2023 Черный S | 112 800 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE Carbon 4, рама M, 2024, SBK SKE-51-21 | 112 800 грн. |