Велосипед Cannondale Topstone 4 2023 frame XL
Фото 6 |
Cannondale Topstone 4 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone 4 2023 frame XL
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 (2023) black XL (182-203 см) SKE-96-45 | 47 960 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE 4 28" размер XL 2023 Желтый SKE-1 | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4, рама XL, 2024, MGO SKE-16-12 | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 (2023) mango XL (182-203 см) SKE-16-12 | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL 2024 BLK SKE-96-45 | 47 960 грн. |
Модификації Cannondale Topstone 4 2023 frame XL
Ціни на Cannondale Topstone 4 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 4 2023 frame L | від 47 960 грн. | 6 пропозицій | ||
Cannondale Topstone 4 2023 frame M | від 47 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 4 2023 frame XL | від 47 960 грн. | 5 пропозицій |