Велосипед Cannondale Topstone 3 2023 frame XL
Cannondale Topstone 3 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone 3 2023 frame XL
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3 (2023) black cherry XL (рост 190-203 с | 51 560 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 3, рама XL, 2023, BCH SKD-37-13 | 51 560 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE 3 28" размер ХL 2023 Бордовый SKD | 51 560 грн. |
Модификації Cannondale Topstone 3 2023 frame XL
Ціни на Cannondale Topstone 3 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 3 2023 frame L | від 51 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 3 2023 frame S | від 51 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Cannondale Topstone 3 2023 frame XL | від 51 560 грн. | 3 пропозиції |