БФП Canon PIXMA G2420 (4465C009)
Відео 4Фото 6 |
Багатофункціональний пристрій компанії Canon являє собою оновлення популярної моделі лінійки PIXMA-G2410. Крім незначних зовнішніх змін на тлі попередника струменевий прилад може похвалитися ще більшою економічністю. Так, вбудована система безперервної подачі чорнила забезпечує відчутну економію перед застосуванням картриджів і дозволяє без дозаправки чорнильниці надрукувати до 6000 сторінок в монохромі і до 7700 стор.
в кольорі. БФП Canon PIXMA G2420 позиціонується в якості рішення для будинку або використання в малому офісі. Зі струменевої технологією можна розраховувати на отримання повнокольорової графіки і навіть фотодрук без полів (при використанні спеціального паперу). Планшетний CIS-сканер дасть можливість оперативно оцифровувати різні оригінали, включаючи документи і графічні матеріали (роздільна здатність до 600х1200 dpi, а глибина кольору до 48 біт). Швидкість друку в чорно-білому форматі становить до 9 стор/хв, а в кольоровому — до 6 стор / хв. З інших особливостей варто виділити відносно невеликі габарити корпусу і присутність екрану, що підвищує зручність в управлінні.
Купити Canon PIXMA G2420
Усі ціни 45 →Многофункциональное устройство Canon PIXMA G2420 (4465C009) | 7 621 грн. |
БФП Canon PIXMA G2420 (4465C009) 4465C009 | 5 639 грн. |
БФП Canon PIXMA G2420 (4465C009) | 6 539 грн. |
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G2420 | 5 772 грн. |
БФП Canon Pixma G2420 (4465C009) | 6 776 грн. |