БФП Canon i-SENSYS MF651CW
Повнокольоровий багатофункціональний лазерний пристрій формату «3-в-1», представлений на ринку в 2023 році. Модель позиціонується виробником у середній ціновий діапазон і може стати хорошим вибором для офісного використання та оснащення малих робочих груп. Насамперед звернемо увагу на те, що цей пристрій відрізняється одностороннім друком та одностороннім скануванням. Але при цьому МФУ може похвалитися гарною швидкістю роздруківки та сканування – 18 стор/хв.
Якість монохромного та повнокольорового роздруківки досягає 1200х1200 dpi. Подібному багатофункціональному пристрою можна довірити створення будь-яких рекламних матеріалів, на кшталт брошур та буклетів, а також ділових документів. У цій моделі є окремий лоток для паперу підвищеної густини (до 200 г/м²). Лазерне кольорове МФУ Canon i-SENSYS MF651CW може підключатися до комп'ютера або корпоративної мережі як по Ethernet, так і Wi-Fi.
Передбачена можливість прямої синхронізації із хмарним сховищем. Підтримка мобільного друку дозволяє взаємодіяти з друкованою технікою без комп'ютера безпосередньо через смартфон або планшет. Є опція прямого друку з USB-накопичувача. Панель управління представлена повнокольоровим сенсорним екраном на 5″. Лазерна друкуюча головка оснащена чотирма тонер-картриджами. Обробка завдань друку здійснюється двоядерним процесором 800 МГц. Існує 1 ГБ оперативної пам'яті.
Купити Canon i-SENSYS MF651CW
Усі ціни 34 →БФП Canon i-SENSYS MF651CW A4 with Wi-Fi (5158C009) | 12 900 грн. |
Многофункциональное устройство Canon i-SENSYS MF651Cw c WiFi (5158C009) | 13 389 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF651CW (5158C009) | 12 329 грн. |
БФП Canon i-Sensys MF651Cw Wi-Fi (5158C009) | 11 799 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Canon i-SENSYS MF651CW з Wi-Fi (5158 | 14 156 грн. |