БФП Canon i-SENSYS MF3010
Відео 15Фото 7 |
Canon i-SENSYS MF3010
Тип:монохромний, лазерний
Формат:A4
Підключення:USB B
Роздільна здатність друку:1200х600 dpi
Сканування:600х1200 dpi
Ч/б друк:18 стр/хв
Кількість картриджів:1 шт
Досить універсальне рішення, в одному стильному чорному корпусі поєднує відразу кілька пристроїв: принтер, сканер і копір. Модель дуже економна – одного повного заряду достатньо для роздруківки близько 1600 сторінок. При цьому швидкість друку дорівнює 18 стор/хв, а максимальна роздільна здатність становить 1200х600 dpi як для друку, так і сканування. Передбачена зручна панель управління, але без дисплея. Для підключення до комп'ютера використовується класичний інтерфейс USB.
Всі характеристики
Купити Canon i-SENSYS MF3010
Усі ціни 116 →Многофункциональное устройство i-SENSYS MF3010 Canon (5252B004) | 13 464 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B034) | 12 400 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF3010 ч/б + 2 Картриджи (5252B034AA) 5252B034AA | 15 175 грн. |
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004) 5252B004 | 11 910 грн. |
БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004) | 12 679 грн. |
ще 20 пропозицій
2 2 15 32 |
Всім привіт придбав принтер навесні 17-го року в магазині ельдорадо за ціною 4000 гр. ціна солодка, я чудово розумів що ціни підуть тільки в гору, а для роботи, офісу ця МФУ на всі 100% працює, влаштовує якість друку, відмінне обслуговування доступне і не витратне. Рекомендую купувати. Робоча конячка, ціна, якість, витратні матеріали. за 9 місяців не помічено нема чого, працювати вірою і правдою. buxton: користуюся Canon i-SENSYS MF3010 більше року |
Показано 1 з 61 відгуку
ще 10 відгуків
anonim
10 лютого 2022, 00:44
Подскажите пожалуйста, когда закончилась бумага, от незнания принтера, дважды нажали червную кнопку, а затем зеленую, оно не продолжит печатать документ?
Показано 3 із 118 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →