Сушарка для білизни Casa Si clothFlex 18
Casa Si clothFlex 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casa Si 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casa Si.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casa Si clothFlex 18
Сушка для білизни підлогова Casa Si Cloth Flex White (CS42254) (DAS302413) | 1 134 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Casa Si Cloth Flex Білий (CS42254) | 1 134 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Casa Si Cloth Flex White (CS42254) | 1 134 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Casa Si Cloth Flex White (CS42254) | 1 191 грн. |
Додаткові функції і можливості сушарки для білизни Casa Si clothFlex 18:
- Тримачі для дрібних предметів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →