Сушарка для білизни Casa Si Hot (CS92723)
Casa Si Hot |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casa Si 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casa Si.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casa Si Hot
Усі ціни 10 →Сушарка для білизни навісна Hot Plus White | 450 грн. |
Навісна сушарка для білизни навісна Casa Si Hot White (CS92723H15) | 246 грн. |
Сушарка для білизни навісна Casa Si Hot White | 246 грн. |
Сушарка для білизни навісна Casa Si Hotti White | 450 грн. |
Навісна сушарка для білизни Casa Si Hot Plus White (CS92733H06) | 450 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →