Сушарка для білизни Casa Si towelFlex 5 (CS92196)
Casa Si towelFlex 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casa Si 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casa Si.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Casa Si towelFlex 5
Ціни на Casa Si towelFlex 5 |
---|---|---|---|---|
Casa Si towelFlex 3 | від 366 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si towelFlex 4 | від 570 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si towelFlex 5 | від 636 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si towelFlex 6 | від 714 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →