Сушарка для білизни Casa Si PickUp 120 (CS42271)
від 1 116 грн. Купити! Сушарка для білизни настінно-стельова Casa Si Pick Up White 120Mills.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Casa Si PickUp 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casa Si 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casa Si.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Casa Si PickUp 120
Ціни на Casa Si PickUp 120 |
---|---|---|---|---|
Casa Si PickUp 140 | від 1 218 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si PickUp 160 | від 1 266 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si PickUp 180 | від 1 308 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si PickUp 200 | від 1 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si PickUp 100 | від 1 068 грн. | 1 пропозиція | ||
Casa Si PickUp 120 | від 1 116 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →