Електродуховка Castle CPE-60M
Castle CPE-60M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castle CPE-60M
Усі ціни 14 →Електропіч Castle CPE-60M Black | 4 485 грн. |
Духовка настільна Castle CPE-60M | 4 545 грн. |
Электродуховка Castle cpe-60m Black, 1800w, 60 л, металлический корпус, ин | 4 675 грн. |
Электродуховка Castle CPE-60M Black, 1800W, 60 л, конвекция, двойное термо | 4 405 грн. |
Електрична піч Castle CPE-60M | 4 489 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →