Електродуховка Castle CPE-50
Castle CPE-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castle CPE-50
Усі ціни 76 →Електропіч Castle CPE-50H Grey | 4 207 грн. |
Духовка настільна Castle CPE-50G | 4 335 грн. |
Электродуховка Castle cpe-50g Grey, 1800w, 50 л, металлический корпус, инд | 4 457 грн. |
Электродуховка Castle CPE-50R Red, 1600W, 50 л, конвекция, двойное термост | 4 571 грн. |
Електродуховка CASTLE CPE-50G | 4 136 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →