Електродуховка Castle CPE-60H
Castle CPE-60H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castle CPE-60H
Усі ціни 33 →Духовка настільна Castle CPE-60B | 3 924 грн. |
Электродуховка Castle cpe-60h Black, 1800w, 60 л, металлический корпус, ин | 4 691 грн. |
Электродуховка Castle CPE-60H Black, 1800W, 60 л, конвекция, двойное термо | 5 069 грн. |
Електрична піч Castle CPE-60H | 4 559 грн. |
Castle CPE-60H | 4 690 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →