Електродуховка VINIS VO-6021B
VINIS VO-6021B |
|
Містка настільна електродуховка бренду VINIS пропонує потенційному покупцеві гарне співвідношення вартості та якості. За цілком адекватну ціну ви отримуєте надійного кухонного помічника з безліччю корисних функцій та режимів для традиційних страв та кулінарних експериментів. Однак у першу чергу треба похвалити ємність моделі: її корисний об'єм становить цілих 60 літрів, а цього більш ніж достатньо навіть для великої родини.
Ви можете встановлювати деко деко на різних рівнях і готувати кілька страв одночасно, таким чином заощаджуючи свій час. Що стосується можливостей VINIS VO-6021B, вони досить великі: на вибір є різні режими, серед яких гриль, конвекція (коли тепло рівномірно поширюється по всій камері завдяки роботі спеціальних вентиляторів), сушіння та розморожування продуктів. До речі, для сушіння передбачена мінімальна температура 60 градусів, при цьому максимальна досягає 250 градусів. Крім цього, в комплектацію входить рожен для запікання цілих шматків м'яса або птиці, противень для випічки, кругла форма для піци, грати для гриля та щипці для безпечного вилучення поверхонь. А для зручнішого використання доданий таймер і внутрішнє підсвічування, які допоможуть контролювати сам процес готування та його тривалість.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VINIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VINIS.
Купити VINIS VO-6021B
Усі ціни 15 →Електропіч VINIS VO-6021B | 4 543 грн. |
Vinis Vinis VO-6021B | 4 500 грн. |
Електрична піч Vinis VO-6021B | 4 500 грн. |
Духовая печь Vinis vo-6021b | 4 395 грн. |
Электропечь Vinis VO-6021B | 4 501 грн. |
Плюсів хібащо вертель і дека непогані Духовка найгірша яку я купив у своєму житті .перший мінус це те що через скло майже нічого не видно. .духовка видає тільки 210 градусів хоча написано 250 .перевіряв кількома термометрами . . У духовці немає взагалі термоізоляції та духовка зроблена з двох шарів жести і між нею нічого немає. .. є ще купа мінусів які описувати довго але вона не коштує таких грошей.ціна її до 1000. А та ще тут стояти тіні на 110 вольт475 ват 4 штуки яких я ніде небачив .)))духовка супер користуюся VINIS VO-6021B місяць і більше рекомендую не купувати |