Соковитискач Catler JS 8011
Відео 5Фото 19 |
Catler JS 8011 |
|
У комплекті 3 сталевих сита – дрібне, велике, для приготування сорбетів та морозива.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catler JS 8011
Усі ціни 6 →Соковижималка Catler JS 8011 | 15 334 грн. |
Catler JS 8011 | 14 960 грн. |
Catler JS 8011 | 15 708 грн. |
Соковыжималка шнековая Catler JS 8011 | 15 711 грн. |
Соковитискач шнековий Catler JS 8011 | 15 705 грн. |
Соковитискач шнековий Catler JS 8011 | 15 715 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →