Навушники
Celebrat A10
Фото 9 |
Celebrat A10 2021 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celebrat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celebrat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celebrat A10
Навушники бездротові з мікрофоном Celebrat A10 для прослуховування музики | 948 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A10 (Сірий) | 1 365 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A10 (Червоний) | 1 365 грн. |
Навушники Bluetooth Celebrat A10 Золотий | 889 грн. |
anonim
8 квітня 2022, 16:21
Як підключити? #
Не зрозуміло скільки треба заряджати - немає індикатору заряду. Не зрозуміло яким чином вмикати - коротке натискання чи тривале? Блютуз не бачить гаджет. Чи то недозарядився? Чи не належним чином вмикаю. Чи геть не робочий гаджет?
31 липня 2021, 18:55
Как включить? Как узнать что наушники зарядились? #
Стояли на зарядке 3 часа. Нет индикаторов, и не включаются ...
РекомендуємоПорівняти в таблиці →