Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Celebrat
Навушники

Celebrat A15

Фото - Навушники Celebrat A15
Відео 3Фото 7
Celebrat A15
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
кріплення на шию
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v4.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофону кріпленні
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників130 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)10 год / музика – 7 год /
Вхід зарядкиmicroUSB
Інше
Вага15 г
Комплектаціясиліконові насадки
Дата додавання на E-Katalogтравень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celebrat 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celebrat.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Celebrat A15

Усі ціни 10 →

Навушники Bluetooth Celebrat A15 із потиличною дугою

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
729 грн.

Навушники Bluetooth - Celebrat A15 - Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  FIXXER З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
567 грн.

Навушники Celebrat A15 Червоні

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Навушники бездротові із потиличною дугою Celebrat A15 зелені

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Bluetooth навушники-гарнітура Celebrat A15 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
579 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Celebrat A15

Відеоогляди