Навушники
Celebrat A13
Відео 1Фото 7 |
Celebrat A13 2021 рік |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celebrat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celebrat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celebrat A13
Усі ціни 9 →Бездротові Bluetooth навушники-вкладиші Celebrat A13 Білі | 835 грн. |
Bluetooth навушники з мікрофоном Celebrat A13 білі | 543 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A13 (Білий) | 1 214 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A13 (Чорний) | 1 214 грн. |
Бездротова Стерео Гарнітура Celebrat A13 Колір Чорний | 579 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →