Sony WI-C100
Відео 17Фото 16 |
Sony WI-C100 |
|
Вологозахищені внутрішньоканальні навушники (на кабелі) з бездротовим підключенням, орієнтовані на людей, що ведуть активний спосіб життя. Відрізняються компактними габаритними розмірами, помірною вагою (20 г) та чудовою автономністю. Обладнані вбудованим мікрофоном для прийому голосових дзвінків у режимі Hands Free. Завдяки особливостям конструкції, добре утримуються у вушній раковині при рухах головою, поштовхах чи бігу.
Вологозахист за стандартом IPX4 робить їх стійкими до дії поту, бризок води та дощу. При правильному доборі амбушюрів (три розміри в комплекті) зручні при тривалому носінні. Для підключення навушників Sony WI-C100 до джерела аудіосигналу, в ролі якого може виступати смартфон, планшет або ноутбук, використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0 з радіусом стабільного зв'язку 10 м.
Фірмова технологія покращення цифрового звуку (DSEE) точно відновлює наслідки стиснення аудіо сигналу максимально наближеного до оригінального запису. За заявою виробника, фірмові динамічні випромінювачі з діафрагмою діаметром 9 мм та неодимовими магнітами забезпечують потужний та збалансований звук, який підходить для відтворення будь-яких популярних музичних жанрів, аудіокниг чи подкастів. Ємності вбудованого Li-PoI акумулятора вистачить на кілька днів активного використання (до 25 годин звучання), а швидка зарядка за 10 хв додасть 1 годину автономності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WI-C100
Усі ціни 181 →Навушники Sony WI-C100 Beige (WIC100C.CE7) | 999 грн. |
Навушники Sony WI-C100 (WIC100W.CE7) White | 999 грн. |
Навушники Sony WI-C100 Black (WIC100B.CE7) | 999 грн. |
Безпровідні навушники Sony WI-C100 In-Ear IPX4 Wireless Beige WIC100C.CE7 | 999 грн. |
Bluetooth-гарнітура Sony WI-C100 Black (WIC100B.CE7) WIC100B.CE7 | 999 грн. |