USB-хаб Chieftec MUB-3003C
Фото 6 |
Chieftec MUB-3003C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec MUB-3003C
Усі ціни 16 →CHIEFTEC для 3.5" отсеков фронтальных панелей корпусов (MUB-3003C) | 397 грн. |
CHIEFTEC для 3.5" отсеков фронтальных панелей корпусов (MUB-3003C) | 397 грн. |
USB хаб CHIEFTEC MUB-3003C для 3.5" відсіків фронтальних панелей корпусів, | 397 грн. |
Chieftec Мультипортовий адаптер MUB-3003C | 499 грн. |
Концентратор Chieftec 3.5" 2xUSB 3.1 Gen.1 / 1xUSB 3.1 Gen.2 Type-C (MUB-3 | 395 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →