USB-хаб BASEUS Lite Series 4-Port USB-A HUB Adapter 1m (WKQX030101)
Фото 12 |
BASEUS Lite Series 4-Port USB-A HUB Adapter 1m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Lite Series 4-Port USB-A HUB Adapter 1m
Усі ціни 8 →Baseus Lite 4-in-1 black (WKQX030101) | 499 грн. |
Хаб-адаптер Baseus Lite Ser 4PUSB-A/USB 3.0*4 1m (WKQX030101) | 499 грн. |
Концентратор Baseus Lite Series 4-Port USB-A HUB Adapter (USB-A to 4 х USB | 549 грн. |
Baseus Lite Series USB 4 in 1 (WKQX030101) Black WKQX030101 | 409 грн. |
Baseus Lite Series 4-in-1 (WKQX030101) 386660001 | 449 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →