Кардридер Transcend TS-RDF5
Відео 8Фото 3 |
Transcend TS-RDF5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend TS-RDF5
Усі ціни 62 →TRANSCEND Cardreader TS-RDF5K Black | 350 грн. |
TRANSCEND Cardreader TS-RDF5K Black | 350 грн. |
Кардридер Transcend USB 3.0, білий (TS-RDF5W) TS-RDF5W | 350 грн. |
Зчитувач флеш-карт Transcend TS-RDF5K | 328 грн. |
Transcend Cardreader 5-in-1 USB 3.0 microSD/HC/XC (TS-RDF5K) Black TS-RDF5 | 346 грн. |
ще 20 пропозицій
Вибір даного картрідера задоволення. Завжди працює. Збоїв не було ніколи. функціональний не виявлено not_now_d: користуюся Transcend TS-RDF5 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →